Zvětšování prsů. Pěkná ňadra nevyjdou nikdy z módy. Hezká a dobře tvarovaná prsa dodávají sebevědomí a přitahují obdivné pohledy mužů.

Plastická chirurgie

Provádíme prakticky všechny typy operací plastické chirurgie, jako jsou

Čti více
Především je třeba říci, že chirurgickou úpravu velikosti prsů, ať zmenšení či zvětšení, by měl provádět zásadně plastický chirurg.

Gynekologie

V 1. kolínském sanatoriu je zajištěna komplexní gynekologická péče

Čti více
Plastika obličeje. Krásná postava a upravené vlasy mohou sice do značné míry skrýt skutečný věk ženy, ale obličej je nesmlouvavý.

Jednodenní chirurgie

Chirurgické zákroky provádíme v režimu jednodenní chirurgie

Čti více
Plastika obličeje. Krásná postava a upravené vlasy mohou sice do značné míry skrýt skutečný věk ženy, ale obličej je nesmlouvavý.

ORL

Poskytujeme péči v oblasti ORL nejen pro dospělé, ale i děti

Čti více
 • GYNEKOLOGIE

  V 1. kolínském sanatoriu je zajištěna komplexní gynekologická péče. Mnoho našich pacientek již po řadu let využívá naši gynekologickou ambulantní péči, kterou na našem pracovišti zajišťují odborní gynekologové.

  Převážná většina vyšetření a výkonů je hrazena ze zdravotního pojištění.

  O spokojenosti pacientek s gynekologickou péčí našeho pracoviště svědčí i to, že se jejich počet stále rozrůstá. Naše pacientky nám zůstávají věrné.

  Kromě ambulantní gynekologické péče nabízí 1. kolínské sanatorium i možnost provádění gynekologických výkonů v celkové anestesii.

 • Provádíme tyto zákroky:

  ► Zvětšení prsů
  ► Modelace prsů
  ► Zmenšování prsů
  ► Liposukce problémových partií těla
  ► Plastická úprava břich

  Předností našeho pracoviště v této oblasti je, samozřejmě kromě zcela individuálního přístupu k pacientkám a naprosté diskrétnosti, i to, že po většině zákroků odcházejí pacientky ještě ten samý den do domácího ošetřování. Rovněž v termínech operací je naší snahou maximálně vyhovět požadavkům pacientek. Přijďte se samy, milé ženy, přesvědčit o úrovni naší gynekologické péče. Rádi Vás přijmeme.

Chcete více informací?

Napište nám!